AlarmRegionWiadomość dnia

Ponad 40 zarzutów dla pseudokibica ze Świętochłowic

Do Sądu Rejonowego w Chorzowie wpłynął akt oskarżenia przeciwko 31-letniemu mieszkańcowi Świętochłowic. Mężczyzna usłyszał ponad 40 zarzutów w związku z „zakazem stadionowym”. Grożą mu 2 lata więzienia.

 

Nawet na 2 lata może trafić do więzienia 31-letni mieszkaniec Świętochłowic. Mężczyzna w 2015 roku popełnił wykroczenie, polegające na przebywaniu podczas trwającego meczu piłki nożnej w miejscu nie przeznaczonym dla publiczności.

Za popełnione wykroczenie Sąd Rejonowy w Zabrzu skazał 31-latka na grzywnę oraz zastosował środek karny w postaci zakazu wstępu na masowe imprezy sportowe w postaci meczów piłkarskich rozgrywanych na terenie całego kraju przez okres 2 lat oraz nakazał 31-latkowi osobiste stawiennictwo w świętochłowickiej komendzie w trakcie trwania wybranych meczów.

Przez te dwa lata 31-latek aż 44 razy nie stawił się w jednostce policji o czym sąd został poinformowany przez dzielnicowego nadzorującego tą tematykę. 31-latek zarzuty usłyszał w zakładzie karnym, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności w związku z wcześniejszą działalnością przestępczą. Akt oskarżenia 31-latka trafił już do sądu.

 

(źródło: KMP Świętochłowice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close