RegionSport

Popisy Lewandowskiego w samolocie. Nie rozstaje się z piłką?

Robert Lewandowski nawet na chwilę nie potrafi rozstać się z piłką. Tym razem zaskoczył swoich fanów i na jednym z portali społecznościowych udostępnił filmik jak żongluje piłką w samolocie. Fani zauważyli krótki epizod aktorski stewardessy.

 

Lewandowski w samolocie

Praca nigdy się kończy, nawet podczas lotu w chmurach – napisał kapitan reprezentacji Polski na swoimi instagramowym profilu.

Na nagraniu Robert Lewandowski podbija futbolówkę 50 razy siedząc na wygodnym fotelu.

Lewandowski w samolocie

Obserwatorzy Lewandowskiego zauważyli, że w trakcie samolotowych popisów swojego idola na drugim planie pojawia się stewardessa. Jednak jej rola nie jest tak spektakularna jak piłkarza i trwa zaledwie 2 sekundy. Jeden z fanów jej epizod skomentował słowami: Stewardessa wyjrzała i zrezygnowała z wchodzenia, bo się zorientowała, że dzieją się ważne rzeczy i nie może przeszkadzać 🤣.

Kapitan reprezentacji Polski słynie z publikowania w sieci krótkich wstawek ze swoich treningów. Niekoniecznie gra wtedy w piłkę!

Czytaj także: Piłkarz Piasta Gliwice coraz bliżej Serie A!

Piłkarz Piasta Gliwice coraz bliżej Serie A! Wystąpi jednak w el. do LM

Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close