AlarmRegion

Pościg w Bielsku-Białej! Padły strzały! Kierowca nie żyje

Pościg w Bielsku-Białej! Policjanci gonili uciekiniera i musieli oddać strzały. W pewnym momencie uciekający kierowca forda mondeo zjechał w bok drogi i uderzył w inne samochody.

 

 

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej w rejonie skrzyżowania alei gen. Andersa i alei gen. Bora-Komorowskiego. Policjanci próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę forda mondeo, ten jednak nie zatrzymał się tylko dodał gazu i pojechał w kierunku Mazańcowic.

Kierowca uciekając przed policją zjechał w drogę polną, po czym zawrócił i próbował rozjechać policjantów. Funkcjonariusze oddali strzały w kierunku uciekającego samochodu. Kierowca wrócił na ulicę Andersa, gdzie zderzył się z trzema samochodami.

Okazało się, że potrzebna jest reanimacja kierowcy, do której od razu przystąpili policjanci i kontynuowali do przyjazdu karetki pogotowia. Mimo prób ratowników medycznych, 40-letni mężczyzna zmarł.

Jak się okazało, kierowca był poszukiwany przez policję i nie miał uprawnień do kierowania samochodem.

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close