AlarmRegionWiadomość dnia

Pożar Eurocash w Będzinie! Na miejscu 13 zastępów straży

Pożar na terenie Eurocash w Będzinie. Ogień pojawił się w niedzielę, 16 września wieczorem. Na miejsce wysłano 13 zastępów straży pożarnej.

 

Próbował podpalić kancelarię komorniczą. Nie tak wyobrażał sobie finał swojej sprawy

Pożar w Eurocash Cash&Carry w Będzinie wybuchł w niedzielę (16.09) wieczorem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń i informacji – ogniem zajęła się sterta śmieci przy jednej ze ścian centrum Eurocash Cash&Carry w Będzinie. Ogień objął także część elewacji budynku. Natychmiast wezwano straż pożarną – na miejscu pojawiło się 13 zastępów strażaków.

Ogień bardzo szybko udało się opanować. Nie wiadomo na razie w jaki sposób został zaprószony. Najważniejsze – jak mówią strażacy – że ogień nie przedostał się do środka Eurocash Cash&Carry.

ZOBACZCIE TAKŻE: Konwencja wyborcza prezydenta Krupy. Co w programie wyborczym?


Nie ma poszkodowanych, trwa przewietrzanie – ze względu na duże zadymienie. Strażacy cały czas także monitorują obiekt i sprawdzają, czy w środku nie ma żadnego zarzewia pożaru. Sytuacja jednak na chwilę obecną wydaje się być opanowana.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close