KrajRegion

Pozazdrościł sąsiadowi choinki, teraz grozi mu do 10 lat więzienia

47-letni mężczyzna postanowił udekorować mieszkanie choinką. Ponieważ nie posiadał własnego drzewka, wszedł na strych kamienicy i po wyłamaniu skobla w drzwiach, zabrał choinkę oraz bombki należące do sąsiada. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

 

Przyzwyczailiśmy Was do treści pełnych humoru. Tym razem ostatnie wydarzenia nam na to nie pozwalają. ZOBACZCIE co stało się w ostatnim tygodniu oraz to, co powinien wiedzieć każdy mieszkaniec naszego regionu.

TOP 5 SILESIA FLESZ

23 grudnia, około godziny 21.00, policjanci z VI Komisariatu KMP w Łodzi zostali powiadomieni o kradzieży choinki wraz z ozdobami w dzielnicy Łódź-Widzew. Po przybyciu pod wskazany adres, funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego, który nakrył swojego sąsiada na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem. Sąsiad próbował ukraść jego choinkę wraz z ozdobami z pomieszczenia na strychu.

Włamywacz, widząc właściciela choinki, pozostawił łup na strychu i uciekł do zajmowanego przez siebie mieszkania. Policjanci odwiedzili amatora cudzej własności w jego domu i zatrzymali go. 47-letni mężczyzna, notowany wcześniej za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

(źr. Policja Łódzka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close