RegionSilesia Informacje

Praca w policji [OFERTY PRACY] Zatrudnią 310 osób do końca roku [WYMAGANIA]

W tym roku w województwie śląskim kandydaci do służby w Policji przyjęci będą jeszcze w 2 terminach: 7 listopada i 29 grudnia. Osoby zainteresowane służbą mogą składać dokumenty w komórkach kadrowych komend miejskich/powiatowych Policji województwa śląskiego w godzinach ich urzędowania.

 

Poszukiwani są zarówno policjanci do służby w komendach miejskich i powiatowych, jak i w komendzie wojewódzkiej, w oddziałach prewencji w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie.

 

Praca w policji: Wymagania

Obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

 

Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej (po odbyciu zasadniczej służby wojskowej lub w wyniku przeniesienia do rezerwy).

 

Za określony poziom wykształcenia kandydatom przyznawane są dodatkowe punkty.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close