KrajRegion

Premier o zamieszkach na Marszu Równości w Białymstoku: To niedopuszczalne!!!

Premier Mateusz Morawiecki potępił wydarzenia w Białymstoku, do których doszło podczas marszu równości.

 

 

Szok i niedowierzanie! Ludzie walczą ze szczurami o ubikację! Zobaczcie w TOP 5 Silesia Flesz!

Podczas marszu, który odbył się w sobotę pojawili się też uczestnicy kilkudziesięciu kontrimprez przeciwko „promocji LGBT”. Doszło do starć i zamieszek. –Jest to niedopuszczalne, naganne zachowanie – powiedział premier – informuje Wirtualna Polska.

Premier mówił również o „kodzie genetycznym Prawa i Sprawiedliwości”, jest zapis o zapewnieniu bezpieczeństwa. Powołał się na rządy prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Pamiętamy po latach 90., jak one wyglądały, kto zabrał się z ogromną energią, wytrwałością za zapewnienie bezpieczeństwa Polakom. Był to prezydent Lech Kaczyński i to jest w jądrze, sercu programu każdego programu politycznego, społecznego PiS, który można potem przeczytać przez kolejne lata i tak samo dzisiaj potępiamy, raz jeszcze chcę to podkreślić – tłumaczył Morawiecki.

Do tej pory zatrzymano 36 osób zakłócających Marsz Równości w Białymstoku. Policja poinformowała, że kolejnych 13 jest namierzonych.

Źródło: Wirtualna Polska
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close