KrajRegion

Premier zwołał zebranie ministrów. Szykują się zmiany?

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w piątek z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą, ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim i ministrem spraw wewnętrznych i administracji Joachimem Brudzińskim.

 

 

Dzwoni policjant i zadaje pytania? To QUIZ śląskich mundurowych!


Rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska powiedziała, że spotkanie poświęcone jest m.in. rozwiązaniom legislacyjnym, które będą omawiane z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych podczas piątkowego spotkania w Sejmie.

W spotkaniu premiera z ministrami bierze udział także szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 

W piątek o godz. 15.30 w Sejmie na zaproszenie premiera Mateusza Morawieckiego odbędzie się spotkanie szefów klubów i kół parlamentarnych ws. zmian legislacyjnych przygotowanych w resortach: zdrowia i sprawiedliwości po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

 

Obecność na piątkowym spotkaniu potwierdzili: szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki, szef klubu PO-KO Sławomir Neumann, lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, liderka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer oraz Małgorzata Zwiercan, która reprezentować będzie koło Wolni i Solidarni. Klub Kukiz’15 będzie reprezentował poseł Tomasz Rzymkowski. Natomiast na konsultacje nie wybiera się reprezentant Koła Poselskiego Teraz!

Po spotkaniu z szefami klubów i kół parlamentarnych szef rządu ma w planie spotkanie z dziennikarzami.
(źr:TVP Info)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close