AlarmRegionWiadomość dnia

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę [ZDJĘCIA, WIDEO]

2 tysiące złotych – taką nagrodę wyznaczył prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński za pomoc w zatrzymaniu wandali, którzy zniszczyli wiatę autobusową w centrum miasta przy ul. Zamkowej.

 

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę

Do zdarzenia doszło dwa dni temu w godzinach wieczornych. -Jest to nowa wiata, nowa inwestycja. Mieszkańcy nie mieli czasu nacieszyć się tą konkretną wiatą ona jest naprawdę od niedawna i niestety komuś to chyba przeszkadzało. Liczymy na to, że mieszkańcy nam pomogą i szybko znajdziemy sprawców tej dewastacji – mówi Krzysztof Polaczkiewicz, UM Sosnowiec.

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę

Sosnowiecki urząd miasta opublikował film z monitoringu miejskiego. Widać na nim osoby podejrzewane o dewastację. To kolejny raz, kiedy prezydent Sosnowca ustanawia nagrodę za wskazanie sprawców dewastacji miejskich obiektów. (Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close