AlarmRegionWiadomość dnia

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę [ZDJĘCIA, WIDEO]

2 tysiące złotych – taką nagrodę wyznaczył prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński za pomoc w zatrzymaniu wandali, którzy zniszczyli wiatę autobusową w centrum miasta przy ul. Zamkowej.

 

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę

Do zdarzenia doszło dwa dni temu w godzinach wieczornych. -Jest to nowa wiata, nowa inwestycja. Mieszkańcy nie mieli czasu nacieszyć się tą konkretną wiatą ona jest naprawdę od niedawna i niestety komuś to chyba przeszkadzało. Liczymy na to, że mieszkańcy nam pomogą i szybko znajdziemy sprawców tej dewastacji – mówi Krzysztof Polaczkiewicz, UM Sosnowiec.

Prezydent Sosnowca daje 2 tysiące złotych za informacje o wandalach, którzy zdemolowali wiatę

Sosnowiecki urząd miasta opublikował film z monitoringu miejskiego. Widać na nim osoby podejrzewane o dewastację. To kolejny raz, kiedy prezydent Sosnowca ustanawia nagrodę za wskazanie sprawców dewastacji miejskich obiektów. (Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close