RegionWiadomość dnia

Przyjechał na rowerze ze stolicy do Zabrza. Tam wpadł na „gościnnych występach”

35-latek przyjechał na rowerze z Warszawy do Zabrza. Tam włamał się do sklepu i ukradł alkohol wart 800 złotych. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

 

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do marketu i skradł alkohol za prawie 800 złotych. Do zdarzenia doszło przy Alei Wojciecha Korfantego w Zabrzu. Mężczyzna przyjechał w nocy na rowerze i przez okno włamał się do sklepu. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Jak ustalili policjanci, był on poszukiwany za włamania przez stołecznych policjantów. W trakcie czynności, policjanci znaleźli przy nim narkotyki, rzeczy pochodzące z innych włamań, a także narzędzia, z których korzystał podczas włamań. Badania przeprowadzone przez technika kryminalistycznego wskazały, że znalezione narkotyki to marihuana i amfetamina. 35-latek przyznał się do winy. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie narkotyków oraz włamania grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close