RegionSilesia Informacje

Pseudokibice Ruchu Chorzów z narkotykami uciekali przed policją. Jeden z nich wyskoczył z samochodu [WIDEO]

Wszystko rozegrało na trasie Cieszyn – Warszowice, gdzie kryminalni z CBŚP zatrzymali po pościgu huyndaia i peugota. Kierowali nimi mężczyźni powiązani ze środowiskiem pseudokibiców Ruchu Chorzów: 24-letni Arkadiusz F. i 26-letni Łukasz B. W autach nie znaleziono narkotyków, ale śledczy ustalili, że podczas pościgu z samochodu wyskoczył mężczyzna, który ukrył się w lesie, gdzie porzucił torbę z narkotykami. Znaleziono w niej ponad 6 kg marihuany, która była przemycana z Czech do Polski. Mężczyzna, który porzucił w lesie narkotyki został zatrzymany w sklepie. To 26-letni Dawid W., który również jest powiązany ze środowiskiem pseudokibiców Ruchu.

 

Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Mężczyznom przedstawiono zarzuty przemytu znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności co najmniej na 3 lata. Wobec jednego z podejrzanych Prokurator Rejonowy w Cieszynie zastosował dozór policji, wobec dwóch pozostałych wystąpił do Sądu Rejonowego w Cieszynie o zastosowanie aresztu tymczasowego. Okazało się także, że jeden z zatrzymanych brał udział w bójce w Gdyni, gdzie zostali pobici Meksykanie. (źródło: CBŚP)

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close