Region

Reklamy „pozostań w domu”. Tak Stalowa Wola walczy z koronawirusem

Ciekawy pomysł prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego na zachęcenie ludzi do tego, żeby pozostali w domu. Od wczoraj ulicami miasta jeździ samochód z przyczepą reklamową, na której jest napisane „pozostań w domu!”.

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

O swoim pomyśle prezydent Stalowej Woli poinformował w mediach społecznościowych. – Na moje polecenie od dzisiaj (14 marca – przyp. red.), każdego dnia, ulicami Stalowej Woli będzie jeździł specjalny samochód z dźwiękowym apelem oraz banerem, by pozostać w domu i zachować zasady społecznej kwarantanny. Nie lekceważcie ryzyka – napisał na Twitterze prezydent.

Do zostania w domu zachęca coraz więcej osób i instytucji. Przygotowywane są specjalne nakładki na zdjęcia profilowe do wykorzystania w serwisie facebook. Taką przygotował między innymi zespół Mazowsze.

Wczoraj liczba zachorowań na koronawirusa przekroczyła sto. Zmarły trzy osoby. Ministerstwo Zdrowia podało też dobrą wiadomość – 13 osób wyzdrowiało.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Msze święte odwołane! Jest decyzja i dekret diecezji!

Koronawirus: galerie handlowe zamknięte do odwołania [LISTA ZAMKNIĘTYCH SKLEPÓW]

Szczepionka przeciwko koronawirusowi. Testy będą przeprowadzone na ludziach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close