AlarmRegionWiadomość dnia

Rowerzyści pobili kierowcę za to, że …jechali zygzakiem środkiem drogi! [FOTO]

Do zdarzenia doszło wczoraj (23.11) wieczorem w Bielsku-Białej przy skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Andersa. Dwaj rowerzyści jechali zygzakiem i wjeżdżali na środek jezdni. Za nic mieli trąbiących na nich kierowców. Ale jeden z nich postanowił zareagować. 30-latek poprosił rowerzystów, aby wjechali na chodnik i ścieżkę przeznaczoną dla jednośladów. Mężczyźni byli jednak bardzo agresywni i zaatakowali kierowcę. Pobili go i ruszyli do ucieczki. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali obu napastników. Od zatrzymanych czuć było wyraźną woń alkoholu. Odmówili poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Pobrano od nich krew do dalszej analizy.

 

Szybko okazało się, że dwaj zatrzymani 39-latkowie są poszukiwani. Jednego z nich czeka odsiadka kilku miesięcy za kratkami za wcześniejsze pobicie. Obaj byli już karani za pobicia i kradzieże. Dzisiaj, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszą zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close