Region

Rozpoznajecie ich? [ZDJĘCIA] Mężczyźni są poszukiwani przez tyską policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego na placu Baczyńskiego w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

 

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała, do którego doszło w nocy z 14 na 15 kwietnia 2018r. na placu Baczyńskiego w Tychach. W toku postępowania, śledczy wyodrębnili grupę mężczyzn, którzy mogą posiadać wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia, a których dane osobowe nie są znane.

Rysopis:

1. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodenki, na lewej ręce najprawdopodobniej miał opaskę uciskową koloru ciemnego.

2. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno.

3. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w ciemną bluzę i jasne spodenki.

4. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180 cm, średnia budowa ciała, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki „Under armour”.

5. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki: „New Era” .

6. Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180 cm, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodnie.

Rozpoznajecie ich? [ZDJĘCIA] Mężczyźni są poszukiwani przez tyską policję (fot.KMP Tychy)
Rozpoznajecie ich? [ZDJĘCIA] Mężczyźni są poszukiwani przez tyską policję (fot.KMP Tychy)
Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 32 325 63 31, 112.

 

(źr: KMP Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close