AlarmKategoriaRegionWiadomość dnia

Rozpoznajecie ich? [ZDJĘCIA] Zaatakowali i okradli pracownicę jednego z lokali w Częstochowie

Trzech mężczyzn zaatakowało i okradło pracownicę jednego z lokali w centrum Częstochowy. Policja poszukuje sprawców oraz świadków zdarzenia.

 

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu wynika, że 10 grudnia 2017 roku, około godz. 22.20, trzech mężczyzn weszło do jednego z lokali w centrum Częstochowy. Po kilkunastu minutach sprawcy zaatakowali obecną tam pracownicę, przewrócili ją na ziemię i ukradli z torebki pieniądze, po czym uciekli.

Rozpoznajecie ich? [ZDJĘCIA] Zaatakowali i okradli pracownicę jednego z lokali w Częstochowie (fot. Śląska Policja)
Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach mężczyzn, którzy są podejrzewani o rozbój, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Częstochowie tel. (34) 369 1423/ 1410/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close