RegionWiadomość dnia

Ruda Śląska: Nagrywał kobietę korzystającą z toalety na stacji benzynowej. 28-latkowi grozi 5 lat więzienia

Policjanci z rudzkiej „jedynki” zatrzymali mężczyznę, który na stacji benzynowej nagrał telefonem kobietę korzystającą z toalety. Pomimo, że spłoszony sprawca uciekł ze stacji, kryminalni zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Teraz mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

 

Sytuacja miała miejsce w Rudzie Śląskiej. Kobieta korzystająca z toalety na stacji paliw zauważyła, że ktoś nagrywa ją przez kratkę w drzwiach. Jej przypuszczenia potwierdziły się, gdy nakryła za drzwiami młodego mężczyznę z telefonem. Przestraszony sprawca szybko skasował nagranie i uciekł. Powiadomieni policjanci ustalili numery rejestracyjne samochodu, którym odjechał, a kryminalni zatrzymali 28-latka w jego mieszkaniu w Świętochłowicach. Policjanci zabezpieczyli telefon i sprzęt komputerowy sprawcy. Specjaliści sprawdzą go, pod względem posiadania przez 28-latka innych tego typu nagrań bądź zdjęć.

Śledczy mają przedstawić mieszkańcowi Świętochłowic zarzut utrwalania wizerunku nagiej kobiety bez jej zgody, za co grozić może mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Na tym jednak sprawa się nie skończy, bowiem kluczowym będzie ekspertyza jego sprzętu, która może udowodnić jeszcze inne podobne przestępstwa.

 

(źr: KMP Ruda Śląska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close