AlarmRegion

Ruda Śląska: Pseudokibice chcieli rozjechać samochodem 25-latka! Klubowe porachunki?

Ruda Śląska po raz kolejny stała się areną kibolskich porachunków! W ręce policjantów wpadli pseudokibice, którzy chcieli rozjechać samochodem 25-latka, którego wcześniej chcieli pobić!

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

Policjanci z rudzkiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców ustalili tożsamość sześciu mężczyzn, którzy brali udział w ubiegłotygodniowym zdarzeniu w Orzegowie.

 

Młodzi mężczyźni chcieli pobić 25-latka, który w trakcie ucieczki został potrącony przez samochód prowadzony przez jednego z nich. Rudzianin doznał złamania nogi, a o zdarzeniu policję powiadomili świadkowie.

Ruszyło namierzanie kiboli, którzy usiłowali potrącić młodego mężczyznę. Policjanci zabezpieczyli ślady, na podstawie których ustalili wszystkich biorących udział w zdarzeniu. Czterech z nich zostało już zatrzymanych, a zatrzymanie kolejnych dwóch ukrywających się mężczyzn jest kwestią czasu.

 

Mężczyźni w wieku od 18 do 21 lat zostali już przesłuchani. Jeden z nich usłyszał zarzuty narażenia pokrzywdzonego na utratę życia lub zdrowia. Wobec mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

źródło: KMP Ruda Śląska
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close