AlarmRegionWiadomość dnia

Rybnik: Mogło dojść do masakry! 8 osób chciało zabić siekierą i maczetami mężczyznę! [WIDEO, FOTO]

Bandycki napad, który mógł skończyć się tragicznie miał miejsce w Rybniku w miniony czwartek. Rybniccy policjanci otrzymali informację, że do domu przy ulicy Łąkowej wtargnęło kilku zamaskowanych bandytów, którzy zaatakowali mężczyznę, uzbrojeni w maczetę, siekierą i noże. Policjanci na miejscu znaleźli zakrwawionego 34-letniego rybniczanina, któremu udzieli pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Mężczyzna z licznymi ranami ciętymi, zagrażającymi jego życiu, został przetransportowany do szpitala.

 

Bandyci w tym czasie uciekli dwoma samochodami. Mundurowi szybko jednak ustalili numery rejestracyjne aut. Pierwszych czterech bandziorów, którzy zaatakowali 34-letniego mężczyznę w Rybniku, wpadło w ręce policjantów w Rydułtowach. Policjanci znaleźli przy nich noże, którymi sprawcy mogli się posłużyć w czasie zdarzenia. Potem w ręce stróżów prawa wpadło kolejnych dwóch bandziorów – tym razem w Rybniku. Policjanci podczas przeszukania znaleźli siekierę oraz maczetę, które mogły zostać użyte w zdarzeniu. Następnego dnia, na terenie Raciborza, mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn. W sumie zatrzymano dziewięć osób, z których osiem – w tym jedna kobieta – zostało aresztowanych na 3 miesiące. Podejrzani są mieszkańcami Rybnika oraz Pszowa w wieku od 21 do 31 lat. Zatrzymani usłyszeli zarzuty usiłowania zabójstwa. Za to przestępstwo grozi im kara nawet dożywotniego więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close