RegionSilesia InformacjeWiadomość dnia

Rybnik: Seat Toleda sieje grozę! Ktoś chciał porwać małego chłopca?

Czy w poniedziałek w Rybniku miała miejsce próba porwania? Według wpisów na portalu społecznościowym, 10 grudnia mężczyzna miał próbować wciągnąć do kradzionego Seata Toledo wracającego ze szkoły chłopca.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Arni pokazał w Katowicach kaloryfer, a urzędnicy rachunki za śmieci!


W samochodzie miała tez być pasażerka. Policja w Rybniku weryfikuje te doniesienia.

-Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zaczepiania małoletniego w miniony poniedziałek na terenie Rybnika prowadzimy czynności w tej sprawie i weryfikujemy zgłoszenie. Natomiast doświadczenie pokazuje, że do tego tupu zgłoszeń należy podchodzić bardzo ostrożnie i poczekać, aż mundurowi, którzy zajmują się tą sprawą dokładnie zweryfikują okoliczności tego zdarzenia i dokładnie dowiedzą się czy rzeczywiście doszło do niebezpiecznej sytuacji i jak mogły wyglądać okoliczności tego typu zdarzenia – mówi sierż. sztab. Dariusz Jaroszewski, KMP w Rybniku.

Na potwierdzenie zgłoszenia trzeba poczekać. Policja przestrzega jednak przed popadaniem w panikę i ograniczaniem normalnego funkcjonowania dzieci.

 

CZYTAJ TAKŻE: Gang porywaczy rozbity. Byli zdolni do wszystkiego!

Porwali, bili, upokarzali. Wszystko nagrali telefonem. Chcieli 15 tys. złotych

(Radosław Nosal)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close