Region

Rydułtowy: Uszkodzili rozdzielnię elektryczną. Poszukuje ich policja [WIDEO]

Policja z komisariatu w Rydułtowach poszukuje osób, które zdewastowały rozdzielnię elektryczną. Na wideo z monitoringu widać jak sprawcy dewastują targowisko. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości tych osób.

Do uszkodzenia rozdzielni elektrycznej przez nieznanych sprawców doszło 14 stycznia pomiędzy godz. 3:00 a 3:30 w Rydułtowach przy ul. Jagielońskiej. Policjanci ustalili, że sprawcami zdarzenia jest dwóch mężczyzn, którzy przed zniszczeniem przebywali w lokalu w Rydułtowach na ul. Ofiar Terroru. Mężczyźni po wyjściu z lokalu około godz. 2:55 udali się w stronę rynku, po czym skręcili w ul. Jagielońską. Tam doszli do targowiska, gdzie dokonali dewastacji mienia.

Zobacz także: Chorzów: mimo dożywotniego zakazu prowadzenia auta jechał po pijanemu

Chorzów: Mimo dożywotniego zakazu prowadzenia auta jechał po pijanemu

Z posiadanych przez policję informacji wynika, że jeden z mężczyzn może przebywać/zamieszkiwać w rejonie placu targowego.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, może ktoś ich zna albo widział całe zdarzenie i ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Rydułtowach pod numerem telefonu 32 412 58 10 bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 4537200.

Źródło: KPP Wodzisław Śląski

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close