AlarmKrajRegionŚwiatWiadomość dnia

Serial Passion Morena w TVS! Od 1 marca serialowa historia wielkiej namiętności na naszej antenie! [WIDEO]

"Pasion Morena" to historia pełna miłości, zdrady i namiętności w bajkowych pejzażach. Dlatego od marca w TVS wielkich emocji na pewno nie zabraknie. -Młoda, piękna, utalentowana i zdradzona kobieta szuka wyzwolenia w dżungli. Tam spotyka młodego, równie utalentowanego i podobno bardzo przystojnego mężczyznę – zdradza szczegóły Jacek Swoboda, dyrektor programowy w Telewizji TVS. Co dalej? Widzowie będą mogli przekonać się już niebawem. Serial Passion Morena w TVS już od 1 marca!

 

Miłość, odrzucenie i gorąca wyspa – dzięki temu na długo zapamiętacie serialową nowość Telewizji TVS, czyli „Pasion Morena”! Już od 1 marca romantyczne przygody młodej projektantki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o 16.25 i od poniedziałku do czwartku o 21.55 tylko na antenie naszej stacji.

 

Morena jest młodą projektantką mody, która wykształcenie zdobywała w Nowym Jorku. Jej największym nieszczęściem jest to, że zawsze zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach. Kiedy wyszła za mąż za Oscara myślała, że wszystko się odmieni, jednak i on zdradził ją, odciskając negatywne piętno na jej uczuciach i zaufaniu do świata. Sytuacja ta jest tak traumatyczna, że popycha ją do wyjazdu na dziką wyspę, gdzie bohaterka ma zamiar spokojnie dojść do siebie.

 

Leo jest młodym mężczyzną, wychowującym się w dżungli w towarzystwie człowieka, który nauczył go technik przetrwania w dzikiej głuszy. Bohater potrafi czytać i pisać, lecz odmawia jakiejkolwiek dalszej edukacji, a jego ignorancja uniemożliwia mu zbudowanie trwałych związków i założenie rodziny.

 

Losy Moreny i Leo stykają się, kiedy kobieta przyjeżdża na wyspę. Choć bohaterowie początkowo nie przepadają za sobą, to zbieg przypadków raz jeszcze łączy ich losy, co staje się początkiem gorącego romansu.

 

Na telenowelę „Pasion Morena” do Telewizji TVS zapraszamy od marca. Przygody bohaterów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 16.25 i od poniedziałku do czwartku o 21.55. Zasiądźcie przed telewizorami i dajcie się wciągnąć w pasjonujący świat Moreny!

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close