AlarmRegionWiadomość dnia

Napad na kobietę w Siemianowicach Śląskich! Policja szuka TEGO mężczyzny [FOTO]

Policjanci z Siemianowic Śląskich poszukują mężczyzny, który 3 lutego około 15.30 w okolicach wiaduktu przy ul. Staszica, zaatakował wracającą ze spaceru kobietę. Przed samym atakiem oraz chwilę wcześniejszej mężczyzna ten siedział na ławce w Parku Hutnik, gdzie zarejestrowały go kamery monitoringu miejskiego.

Siemianowiccy śledczy, pod nadzorem prokuratury rejonowej, prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała 49-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło 3 lutego tego roku około 15.30. Wracająca z Parku Hutnik kobieta, została zaatakowana w pobliżu wiaduktu przy ulicy Staszica. Kobiecie udało się oswobodzić z rąk napastnika i uciec.

Śledczy pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny. Pokrzywdzona przekazała mundurowym rysopis sprawcy: wiek 25-27 lat, szczupłej budowy ciała, oczy prawdopodobnie niebieskie, charakterystyczny zez prawego oka. Po sprawdzeniu okazało się, że sprawca przed samym atakiem oraz chwilę wcześniejszej był widziany, gdy siedział na ławce w Parku Hutnik. Prezentujemy wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

W przypadku jego rozpoznania, bądź posiadania jakichkolwiek informacji, które mogłyby się przyczynić do ustalenia jego danych lub miejsca przebywania, policja prosi o kontakt telefoniczny z dyżurnym siemianowickiej komendy 32 35 96 201 bądź 32 35 96 255. Każda przekazana informacja będzie natychmiast weryfikowana przez śledczych.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close