RegionSportWiadomość dnia

Śląskie: „Kultowa wypowiedź piłkarza” teraz jeszcze bardziej kultowa ;-) [WIDEO]

Pamiętacie kultową już nie tylko w internetach wypowiedź Jacka Wiśniewskiego, grającego kiedyś w GKS Jastrzębie? Piłkarz, który na boisku zostawiał wiele, przed kamerą równie wiele po przegranym meczu powiedział. Tak wiele, że TVS nie nadążała wyciszać” przekleństw 😉

 

 

Ostra niestrawność po świętach i strajku nauczycieli! TOP 5 SILESIA FLESZ


Ale nic dziwnego – u piłkarza krew, nie woda. I emocjom trudno się dziwić. Ale GKS Jastrzębie wraca do korzeni – emocjonalną wypowiedź Jacka Wiśniewskiego klub postanowił przywołać i marketingowo wykorzystać. I naszym zdaniem – zrobili to w Jastrzębiu genialnie!

Tym razem przed kamerą stanął nie Jacek Wiśniewski, a Bartosz Jaroszek. Piłkarz GKS Jastrzębie-Zdrój w bardziej, niż nietypowy sposób zaprasza na mecz, jaki 4 maja u siebie zagrają jastrzębianie. Bardzo dobrze spisująca się śląska ekipa podejmie pretendenta do awansu – ŁKS Łódź.

Tu możecie zobaczyć nowy marketingowy film GKS Jastrzębie:

https://www.facebook.com/GKSJastrzebieSA/videos/2147871571999747/

A tutaj podziwiać możecie kultową już pomeczową wypowiedź Jacka Wiśniewskiego 😉

Klub

Klub z Jastrzębie liczy na pełne trybuny w starciu z ŁKS Łódź. GKS Jastrzębie na mecz z ŁKS-em Łódź przygotował promocję dla wszystkich kibiców, którzy nie pojawili się na meczu przy Harcerskiej od rundy wiosennej ubiegłego sezonu.

Akacja skierowana jest do wszystkich kibiców, którzy nie byli na domowym meczu GKS-u Jastrzębie minimum od spotkania ze Stalą Stalowa Wola w II lidze w sezonie 2017/2018, który został rozegrany 10 marca 2018 roku, a zatem nie widnieją w Elektronicznym Systemie Sprzedaży Biletów na mecze GKS-u Jastrzębie!

Darmową wejściówkę można odebrać tylko i wyłącznie w Sklepie Kibica w Gwarku od soboty, 27 kwietnia, do czwartku, 2 maja, w godzinach otwarcia Sklepu Kibica. Promocja nie obowiązuje przez internetową sprzedaż biletów.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close