AlarmRegion

Śląskie: Skoda zmiażdżona na drzewie! Kto to zrobił? Wyjaśniło się dopiero po wytrzeźwieniu! [FOTO]

Skoda Super owinięta wokół drzewa, 37-letni mężczyzna i 39-letnia kobieta pijani w sztok. Bo każde miało po 3 promile! Kto prowadził? Policjanci z Myszkowa na „prawdę” musieli poczekać, aż oboje wytrzeźwieją.

 

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?

Dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał informację, że w Poraju na ulicy Armii Krajowej doszło do zdarzenia drogowego. Mundurowi z wydziału ruchu drogowego, którzy przyjechali na miejsce, zastali zniszczoną Skodę Superb. Obok pojazdu oczekiwała pijana para. Badania wykazały po 3 promile alkoholu w ich organizmach.

 

Oboje próbowali wmówić policjantom, że każdy z nich był jedynie pasażerem samochodu. Policjanci nie dali się zwieźć. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzuty 39-latniej kobiecie. Jak się okazało, to ona kierowała samochodem „na podwójnym gazie”. Kobieta nie posiadała też prawa jazdy, gdyż wcześniej straciła je za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

39-latka z Myszkowa przyznała się do winy. Teraz nieodpowiedzialnej kobiecie, oprócz wysokiej grzywny, grozi dodatkowo nawet 3 lata za kratami. Odpowie także za spowodowanie kolizji drogowej.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close