Region

Śląskie: Tragiczny wypadek w Tworogu. Mężczyzna zginął podczas manewru wyprzedzania

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w Tworogu. Kierowca peugeota, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 51-latek poniósł śmierć na miejscu.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 września tuż przed godziną 14:00 na drodze wojewódzkiej nr 907 w Tworogu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący peugeotem 51-latek, podczas wykonywania manewru wyprzedzania samochodu ciężarowego, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

ZOBACZ TAKŻE: Tarnowskie Góry najdroższe pod względem wydatków komunalnych

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz strażacy. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana w obydwu kierunkach. Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie miejscowa prokuratura we współpracy z tarnogórską jednostką policji.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close