RegionWiadomość dniaZdrowie

Śląskie: Wakacyjna Akcja Szczepień, czyli szczepienia podczas spaceru

W najbliższy weekend, podczas którego będzie miał miejsce festiwal Śląskie Miraże, na pszczyńskim rynku odbędzie się Wakacyjna Akcja Szczepienia. 

 

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Na zainteresowanych czekać będzie kilkaset jednodawkowych preparatów firmy Johnson & Johnson. Nie trzeba wcześniej się rejestrować.  Szczepienie będzie miało miejsce przed wejściem do Urzędu Miejskiego, który jest organizatorem przedsięwzięcia. Jak już jakiś czas temu zapowiadały władze województwa, w okresie wakacyjnym wiele tego typu akcji będzie przeprowadzanych podczas imprez masowych, czy w miejscowościach turystycznych, by każdy kto ma ochotę się zaszczepił.

Godziny szczepień:  17.07.2021- od 14:00 do ok. 20:00

18.07.2021- 12:00 do ok. 20:00

Szczepienia będzie wykonywać Centrum Lekarskie Alfa z Bielska-Białej. Na ten moment blisko 15 mln Polaków jest w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

źródło: UM Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szukają go na ziemi i z powietrza. Trwa gigantyczna obława na podejrzanego o morderstwo rodziny spod Częstochowy! [WIDEO]

Wypadek motocyklisty w Rudzie Śląskiej. Tak. To Zakręt Mistrzów [WIDEO]

Państwo dofinansuje zakup samochodu elektrycznego. Da nawet 27 tys. zł

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close