Region

Śląskie: Zaatakował ratownika medycznego, gdy ten przyszedł mu z pomocą

63-latek z Częstochowy zaatakował jednego z ratowników, którzy przyszli mu z pomocą. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Za atak na ratownika medycznego grożą mu nawet 3 lata więzienia.

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, czy śląskie jest gotowe na koronawirusa!?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację o awanturującym się mężczyźnie na ul. Dworcowej. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Zastali tam agresywnego 63-latka. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Jak ustalili mundurowi, zespół pogotowia ratunkowego został wezwany do mężczyzny, który leżał na ziemi. Gdy ratownicy medyczni podeszli do niego i chcieli udzielić mu pomocy, mężczyzna uderzył pięścią w twarz jednego z nich. 63-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Jak się okazało, był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę w Myszkowie. Za naruszenie nietykalności cielesnej ratownika medycznego w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close