RegionWiadomość dniaZdrowie

Śląskie: Zmiany personalne w służbie zdrowia. Odwołano dyrektorów szpitali w Sosnowcu, Częstochowie i Jastrzębiu Zdroju

Trzęsienie ziemi w śląskiej służbie zdrowia. Zarząd województwa śląskiego poinformował o odwołaniu ze stanowisk trzech dyrektorów szpitali w regionie.

 

Prędzej wytypowalibyśmy szóstkę w totka, niż przewidzieli to, co stało się w 2018 roku! Zobaczcie nasz subiektywny przegląd newsów

TOP 5 SILESIA FLESZ: PODSUMOWANIE 2018 ROKU

Do zmiany doszło w Sosnowcu, gdzie funkcję dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. św. Barbary przestała pełnić Iwona Łobejko. Była już dyrektor jest na zwolnieniu lekarskim. Nie chciała dziś rozmawiać przed kamerą . Napisała tylko krótkiego SMS-a o treści „nie wiem z jakiego powodu mnie odwołano”. Iwonę Łobejko tymczasowo zastąpiła Alicja Cegłowska.

Z kolei w Jastrzębiu-Zdroju zwolniono Grażynę Kuczerę, która była dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2. Na jej miejsce, także tymczasowo, powołano Roberta Rychla.

Natomiast w Częstochowie miejsce Dariusza Kaczmarka w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Najświętszej Maryi Panny zajęła Bogusława Miłkowska.

Dziś sprawy nie chciał także komentować zarząd województwa śląskiego. Nowi dyrektorzy szpitali mają zostać wyłonieni w drodze konkursów.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close