AlarmRegionWiadomość dnia

Sławków: Ogromna plantacja marihuany! „Rolnicy” wpadli podczas żniw [ZDJĘCIA]

Patrolujący sławkowskie ulice policjanci postanowili udać się w rejon torowiska kolejowego na obrzeżach miasta. W pewnym momencie uwagę policjantów zwrócił samochód osobowy, którym wzdłuż torów poruszali się dwaj młodzi mężczyźni. Mundurowi, którzy postanowili zatrzymać do kontroli drogowej samochód od razu poczuli charakterystyczny zapach narkotycznej rośliny ulatniający się z jego wnętrza. Po dokładnym sprawdzeniu zawartości worków leżących na tylnej kanapie auta oraz w jego bagażniku, stróże prawa znaleźli łącznie 60 świeżo ściętych krzewów konopi indyjskiej.

 

Dalsze czynności przeprowadzone następnego dnia przez będzińskich kryminalnych zajmujących na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, pozwoliły na odnalezienie reszty plantacji, na której piętrzyło się kolejnych 80 krzewów. Młodzi mieszkańcy Sławkowa usłyszeli już zarzut posiadania oraz uprawy konopi indyjskich. O dalszym ich losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close