AlarmRegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Z maczetą i w koszulce Zagłębia wyskoczył z samochodu! [WIDEO] Co chciał zrobić?

Zajechał drogę, zatrzymał się i wyskoczył na drogę z maczetą w dłoni! Kierowca w koszulce z logo Zagłębia Sosnowiec z maczetą ruszył w stronę kierowcy samochodu za nim. Zobaczcie wideo!

 

Sosnowiec: Z maczetą i w koszulce Zagłębia wyskoczył z samochodu!

 

Agresja na drodze niestety to nie rzadkość. W tym konkretnym przypadku, z tego co widać na filmie, który pojawił się w sieci, jeden z kierowców najpierw w Sosnowcu zajechał drogę innemu, a następnie ruszył w jego kierunku …z maczetą w dłoni. Nie wiemy czy coś działo się wcześniej. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę w samochodzie.

 

Jeden z kierowców najpierw w Sosnowcu zajechał drogę innemu, a następnie ruszył w jego kierunku

 

Na tropie agresywnego kierowcy z maczetą z Sosnowca jest już policja. –Te materiały zostały skierowane do wydziału prewencji, gdzie zespół do spraw wykroczeń zajmie się tym nagraniem, bowiem można z niego wyodrębnić dwa wykroczenia. To są wykroczenia drogowe, jak również wykroczenie polegające na posiadaniu w miejscu publicznym niebezpiecznego narzędzia – mówi st. asp. Sonia Kepper, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu.

 

Zajechał drogę, zatrzymał się i wyskoczył na drogę z maczetą w dłoni! Kierowca w koszulce z logo Zagłębia Sosnowiec z maczetą ruszył w stronę kierowcy samochodu za nim

 

Zdarzenie można by zakwalifikować także jako groźby karalne, ale wniosek o ściganie musiałby złożyć sam pokrzywdzony. W przypadku wykroczenia polegającego na posiadaniu niebezpiecznego narzędzia w miejscu publicznym mężczyźnie może grozić kara aresztu, ograniczenie wolności, bądź grzywny nie mniejszej niż 3 tys. złotych.(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close