Region

Sosnowiec otwiera Charity Shop. Co to takiego?

Idea jest prosta: wystarczy podarować niepotrzebny nam przedmiot, a inna osoba może go kupić i tym samym wesprzeć cele charytatywne. W Sosnowcu zostanie uruchomiony Charity Shop.

Wycinka w Parku Śląskim: Coraz więcej protestów w obronie drzew!

Sosnowiec chce w ten sposób uczcić Elżbietę Laskiewicz – aktorkę Teatru Zagłębia, przyjaciółkę Hospicjum Sosnowieckiego.

To, co dla kogoś nie stanowi szczególnej wartości, dla innej osoby może być rzeczą ważną i godną uwagi. W ten sposób przedmioty ładne, użyteczne mogą znaleźć nowego nabywcę. Dlatego apelujemy do czytelników, podaruj nam przedmioty całkiem nowe albo stare w stanie idealnym, my nadamy im drugie życie! – czytamy na miejskiej stronie.

Pierwszy Charity Shop w Sosnowcu zostanie otwarty 12 września o godzinie 12 przy ul. 3-go Maja 1. Zbiórka rzeczy rozpocznie się 27 sierpnia – w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 10 do 16, a w każdą środę w godzinach od 12 do 18.

Taki sklep działa także między innymi w Katowicach:

Pierwszy charity shop w Katowicach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close