Region

Stadion Śląski zupełnie zgaśnie. Ale to nie przez rachunki za prąd ;)

W sobotę podświetlenie Stadionu Śląskiego zostanie czasowo wyłączone w ramach ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi”.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

27 marca br. o godzinie 20.30 w milionach mieszkań, domów i obiektów publicznych na całym świecie na 60 minut zgaśnie światło. Akcja „Godzina dla Ziemi” ma wymiar symboliczny i ma zwrócić uwagę na temat ochrony środowiska naturalnego. Tegoroczna edycja w Polsce odbędzie się pod hasłem #GodzinaDlaBałtyku.

Organizatorem inicjatywy jest WWF, czyli międzynarodowa organizacja ekologiczna. W ten symboliczny sposób organizacja chce skupić uwagę społeczeństwa na konsekwencjach wynikających ze zmian klimatycznych, które tak szybko postępują.

– Stajemy się coraz bardziej świadomym ekologicznie społeczeństwem. Wiedza na temat zagrożeń i skutków nadchodzących zmian jest ważna, ale o wiele ważniejsze jest podejmowanie konkretnych działań, które mogłyby temu zapobiec. Szereg tego rodzaju przedsięwzięć konsekwentnie realizujemy i wciąż staramy się wdrażać kolejne rozwiązania. Ochrona środowiska jest jednym z celów zrównoważonego rozwoju naszej spółki – mówi Bartłomiej Kowalski, Dyrektor Generalny Stadionu Śląskiego.

Źródło: Stadion Śląski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W województwie śląskim brakuje miejsc dla pacjentów z koronawirusem [WIDEO]

Nowe obostrzenia w Polsce. Zamknięte sklepy, zakłady fryzjerskie i przedszkola [SZCZEGÓŁY OBOSTRZEŃ]

Policjanci doczekali się szczepień. Wszyscy chętni mają zostać zaszczepieni w około 5 tygodni

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close