AlarmRegionWiadomość dnia

Świętochłowice: Wypadek i ogromny korek na DTŚ w piątek 27.10.2017. Dwie osoby ranne

Świętochłowice: Wypadek i ogromny korek na DTŚ w piątek, 27 października. Na DTŚ w Świętochłowicach dachował osobowy Fiat. Dwie osoby są ranne, na miejscu są wszystkie służby, tworzy się ogromny korek.

 

Wypadek na DTŚ w Świętochłowicach miał miejsce w piątek (27.10) popołudniu na pasie w stronę Gliwic. Na odcinku Drogowej Trasy Średnicowej w Świętochłowicach, pomiędzy salonem VW, a zjazdem przy salonie Renault, miało miejsce dachowanie osobowego Fiata.

-W wypadku ucierpiały 2 osoby, to 2 kobiety jadące osobowym Fiatem. Jedna z poszkodowanych została zabrana do szpitala. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, co było przyczyną wypadku – mówi www.tvs.pl sierż.szt. Marcin Michalik z KMP Świętochłowice.

W sieci pojawiły się informacje, że wypadek na DTŚ w Świętochłowicach to wypadek śmiertelny. -Absolutnie dementuję te informacje, mówimy tu jedynie o poszkodowanych – dodaje www.tvs.pl sierż.szt. Marcin Michalik z KMP Świętochłowice. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po wypadku na DTŚ w Świętochłowicach na pasie Drogowej Trasy Średnicowej w stronę Rudy Śląskiej i Gliwic tworzy się ogromny korek. Przejezdny jest tylko skrajny, lewy pas drogi. Utrudnienia potrwają przynajmniej godzinę. (WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close