RegionWiadomość dnia

Szok i niedowierzanie! Kierowca miejskiego autobusu wjechał pod szlaban na przejeździe! [WIDEO]

Mrożącą krew w żyłach sytuację zarejestrował jeden z kierowców na terenie Jaworzna. Miejski autobus mimo czerwonego światła wjechał na przejazd kolejowy, a opuszczany szlaban uderzył w jego dach!

 

 

Blok w Katowicach mógł wylecieć w powietrze!

Na nagranie trafił podczas przeglądania internetu jeden z policjantów z Jaworzna i postanowił interweniować. Udało się ustalić kierowcę autobusu. To 33-letni mężczyzna.

W tym konkretnym przypadku było to rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Jak już historia pokazuje, mogło dojść do tragedii. Dlatego policjanci podjęli decyzję, żeby nie zakończyć tej sytuacji mandatem, tylko skierować sprawę do sądu. I sąd już podejmie decyzję, co dalej będzie z tym 33-letnim kierowcą – mówi nadkom. Tomasz Obarski, KMP w Jaworznie.

Oprócz tego kierowca może odpowiedzieć również za spowodowanie kolizji drogowej. W potwierdzeniu winy ma także pomóc monitoring z autobusu, który ma

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close