RegionSportŚwiat

Szok i niedowierzanie! Pseudokibice mieli w swoim magazynie rakietę ziemia-powietrze! [FOTO]

Narzekanie na to, że kibole łapani czasem przez policję mają przy sobie noże, kastety, maczety i kije baseballowe już nie jest na czasie 😉 Kibole mocno poszli do przodu ze „sprzętem”. Policja w jednej z ich dziupli znalazła rakietę ziemia-powietrze! Dodajmy – prawdziwą!

 

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Tym razem arsenałem, to co policja znalazła u kiboli – można nazwać nie tylko w przenośni. Podczas nalotu na bojówki pseudokibiców Juventusu Turyn policja znalazła pociski przeciwpancerne, karabiny szturmowe i – uwaga, perełkę – dwie wyrzutnie rakiet, w tym jedną ziemia-powietrze. W stu procentach profesjonalny, wojskowy sprzęt!

Takie szokujące znaleziska padły łupem włoskiej policji, która wydała wojnę zorganizowanym grupom przestępczym, a także neofaszystowskim i neonazistowskim, w których grupy kiboli mają pokaźny udział. Policjanci jednak nie spodziewali się, że zamiast typowych „narzędzi” do rozrób, znajdą arsenał, z którym można obalić rząd małego kraju!

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close