KrajRegionŚwiat

Szumiący Leniwiec z aplikacją z Katowic leci do Royal Baby! [ZDJĘCIA]

Pierwsze dziecko Księcia Harry’ego i Księżnej Meghan przyszło na świat, a to okazja do gratulacji i prezentów. Jeden z nich – ale za to wyjątkowy i taki, który młodym rodzicom może się przydać wyjątkowo w opiece nad Royal Baby – wysłano z Katowic!

 

 

Będziemy płacili kaucję za plastikowe butelki? Odpowiedź w TOP 5 SILESIA FLESZ


Polskie mamy, założycielki firmy Whisbear, podarowały książęcej parze multimedialnego szumiącego Leniwca E-zzy zapakowanego w specjalnie przygotowany na tę okazję atłasowy woreczek z wyszytą złotą nicią koroną królewską.

Polskie mamy, założycielki firmy Whisbear, podarowały książęcej parze multimedialnego szumiącego Leniwca E-zzy zapakowanego w specjalnie przygotowany na tę okazję atłasowy woreczek z wyszytą złotą nicią koroną królewską
Polskie mamy, założycielki firmy Whisbear, podarowały książęcej parze multimedialnego szumiącego Leniwca E-zzy zapakowanego w specjalnie przygotowany na tę okazję atłasowy woreczek z wyszytą złotą nicią koroną królewską (fot.mat.pras)

Szumiący Leniwiec E-zzy to nie pierwszy prezent z Polski dla rodziny królewskiej

 

Wiadomość o tym, że Księżna Meghan zostanie mamą, przywołała niezwykłe wspomnienia z historii firmy Whisbear i jej kontaktów z brytyjską rodziną królewską. Prawie cztery lata temu, kiedy na świat przyszła księżniczka Charlotte, Whisbear wysłał w prezencie do książęcej pary do Kensington Palace Szumiącego Misia Whisbear.

Kontynuacja miała miejsce w 2017 roku, kiedy właścicielki firmy – Zuzanna i Julia Sielickie mogły osobiście poznać księżną Kate i księcia Williama, gdy byli w Polsce. – Podczas spotkania księżna podziękowała nam za prezent dla córki – wspomina Julia Sielicka. Także wtedy – podczas rozmowy – Kate powiedziała do męża: „Musimy mieć więcej dzieci!”. Te słowa sprawiły, że media na całym świecie cytowały nazwę Whisbear. Kilka tygodni później Kensington Palace ogłosił, że Kate rzeczywiście spodziewa się trzeciego dziecka. Mały książę Louis został oczywiście obdarowany przez Whisbear – otrzymał Leniwca E-zzy.

Szumiący Leniwiec E-zzy ulula do snu Royal Baby? Pomoże aplikacja z Netizens w Katowicach! (fot.mat.pras)
Szumiący Leniwiec E-zzy ulula do snu Royal Baby? Pomoże aplikacja z Netizens w Katowicach! (fot.mat.pras)

 

Whisbear to producent szumiących zabawek, które pomagają rodzicom na całym świecie – także w Wielkiej Brytanii – uspokajać i usypiać noworodki oraz niemowlęta. Leniwiec E-zzy, który trafi do dziecka Księcia Harry’ego i Księżnej Meghan, jest młodszym bratem Szumiącego Misia, ale już bardziej zaawansowanym technologicznie.

 

Szumiący Leniwiec E-zzy ulula do snu Royal Baby? Pomoże aplikacja z Netizens w Katowicach!

 

Uruchamia się go dzięki specjalnej aplikacji w smartfonie i można nim zdalnie sterować. Aplikacja zawiera między innymi Asystenta Rodzica, który pomaga wspierać rozwój niemowlęcia od pierwszego dnia życia. Co ważne, przekazywana przez urządzenie wiedza medyczna to efekt współpracy z brytyjskimi lekarzami i położnymi.

Autorem dedykowanej aplikacji na systemy iOS i Android jest software house Netizens. Zabawka łączy się z aplikacją w smartfonie dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth.

Polskie mamy, założycielki firmy Whisbear, podarowały książęcej parze multimedialnego szumiącego Leniwca E-zzy
Polskie mamy, założycielki firmy Whisbear, podarowały książęcej parze multimedialnego szumiącego Leniwca E-zzy
źródło: informacja prasowa
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Szumiący Leniwiec z aplikacją z Katowic leci do Royal Baby! [ZDJĘCIA]”

  1. Szczerze wątpię, aby ta zabawka w ogóle została rozpakowana i trafiła do książęcej pary. Podejrzewam, że otrzymane paczki są przekazywane do sierocińców i innych podobnych instytucji (co samo w sobie jest dobre!). Jeśli ktoś zapytałby mnie o przesłany prezent, to również bym podziękowała, gdyż tak wypada się zachować. Sam produkt wydaje się być fajny, jak wszystkie szumiące zabawki. Faktem jest, że ułatwiają one zasypianie i działają uspokajająco. To sprawdzona alternatywa dla suszarki, czy też muzyki relaksacyjnej. W starszym wieku będzie to po prostu przytulanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close