KrajRegion

Szybowiec pionowo spadł na ziemię! Pilot zginął na miejscu [WIDEO]

Kolejny w ten weekend tragiczny w skutkach wypadek lotniczy. W Wielkopolsce rozbił się szybowiec. Pilot zginął na miejscu. Świadek zeznał, że widział, jak szybowiec pionowo uderza w ziemię. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon pilota.

 

 

Oburzenie i protesty. Pod Jasną Górą ma przejść Marsz Równości!

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę po godzinie 13. w miejscowości Szczury, kilka kilometrów od lotniska, podczas Szybowcowych Mistrzostw Polski w Michałkowie pod Ostrowem Wielkopolskim.

Informację o wypadku strażacy dostali od świadka. Osoba ta twierdzi, że widziała, jak szybowiec pionowo uderza w ziemię. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon pilota.

Na miejsce przyjechali strażacy i policjanci, aby zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Pojawiły się przypuszczenia, że szybowiec mógł dostać się w wir powietrza.

W trwających od czwartku mistrzostwach w Michalkowie – jednych z najważniejszych pokazów szybowcowych w kraju – bierze udział ponad czterdziestu pilotów.

źródło: TVP Info
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close