AlarmRegionWiadomość dnia

Telewizja TVS rusza z kolejną edycją Plebiscytu „Miasto przyjazne mieszkańcom”!

Jedne są większe, inne zachwycają urokiem niewielkich uliczek, mają dobre zaplecze handlowe czy infrastrukturę, a jeszcze inne cieszą oko zabytkami i industrialnym stylem. Które miasto w województwie śląskim jest najbardziej przyjazne mieszkańcom?

 

Telewizja TVS rusza z kolejną edycją plebiscytu na najbardziej przyjazne mieszkańcom miasto lub gminę w woj. śląskim. To od Was zależy, kto zdobędzie statuetkę!

Bez względu na to, czy jesteś mieszkańcem regionu czy turystą – możesz wybrać. Podejmij wyzwanie i uwodnij, jaką przewagę nad innymi ma Twoje ulubione miasto – w regionie jest ich wiele, ale każde z nich jest wyjątkowe.

Aby oddać głos na wybrane przez siebie miasto/gminę należy wysłać SMS na numer 72068, wpisując w treść „Tak. NAZWA MIASTA”. Całkowity koszt jednego SMS-a to 2,46 zł brutto (w tym 23% VAT).

Kiedy już wybierzecie najbardziej przyjazne miasto/gminę, będziecie mieli okazję pokazać swoją wyjątkową „małą ojczyznę” w specjalnym wydaniu programu TVS „Kalejdoskop Regionów”. Ponadto, Telewizja TVS nagrodzi ją okolicznościową statuetką wręczoną podczas uroczystej Gali z okazji 10.Urodzin Stacji 18 maja 2018 r.

Na głosy czekamy do 30.04.2018 r.

Proste? To do dzieła!

Regulamin: https://tvs.pl/informacje/regulamin-plebiscytu- na-miasto- przyjazne-mieszkancom- 2/

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close