RegionWiadomość dnia

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50 na antenie Telewizji TVS!

To nasze zupełnie nowe spojrzenie na to, co dzieje się dookoła nas. Wydarzenia, ciekawostki i tematy, które w ciągu tygodnia prezentuje Silesia Flesz – zobaczycie teraz w nieco innym wymiarze.

 

Wojtek Żegolewski w każdą niedzielę o 19.50 zaprasza na TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz. Premiera zawsze na antenie Telewizji TVS a także na kanale youtube Silesia Flesz.

 

TU ZNAJDZIECIE POPRZEDNIE WYDANIE TOP 5 NEWSÓW TYGODNIA SILESIA FLESZ

Co tydzień w każdym kolejnym programie będzie dla Was zbierać najważniejsze i najciekawsze wydarzenia, którymi żyją w ostatnich dniach Śląsk i Zagłębie. Ale także i takie, o których bez Silesia Flesz z pewnością byście nie usłyszeli. W TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz zobaczycie je pod nieco innym kątem 😉

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz w każdą niedzielę w Telewizji TVS o 19.50. Premiera także w sieci na kanale youtube Silesia Flesz.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close