AlarmRegionWiadomość dnia

Tragedia w Wojkowicach! Mężczyzna spłonął w mieszkaniu. Ewakuowano 11 osób

Jedna osoba zginęła w pożarze, do jakiego doszło dziś (7.12) w nocy przy ul. Sucharskiego w Wojkowicach. To najprawdopodobniej 45-letni mężczyzna. W trakcie pożaru z budynku ewakuowano 11 osób.

 

– W trakcie tej ewakuacji ustalili, że w mieszkaniu na podłodze leży mężczyzna. Zabrali z radiowozu gaśnicę i próbowali wejść do środka – mówi st. sierż. Tomasz Mogielski z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Jedna osoba zginęła w pożarze, do jakiego doszło dziś (7.12) w nocy przy ul. Sucharskiego w Wojkowicach

Pożar był jednak tak duży duży, że uniemożliwiał policjantom wejście do budynku. W akcji gaśniczej brało udział ponad 20 strażaków. –Nie mamy w tej chwili ustalonej tożsamości, te zwłoki były już częściowo zwęglone, więc nie ma możliwości ustalenia tożsamości, ani płci tej osoby na sto procent. Natomiast podejrzewamy, że był to mężczyzna, jeden z lokatorów, takie informacje uzyskaliśmy od sąsiadów, którzy byli na miejscu zdarzenia – mówi kpt. Szymon Gwóźdź, rzecznik prasowy KP PSP w Będzinie. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana.(Paweł Jędrusik)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close