AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: 15 marca lepiej uważać na drogach. Pojawi się na nich policja!

We wtorek, 15 marca w godz. 6.00-14.00 tyscy policjanci wydziału ruchu drogowego przeprowadzą działania „Pieszy”. Pilnować będą nie tylko tego, aby kierowcy nie zagrażali pieszym na przejściach – bo to do rzadkości nie należy, ale także tego, aby sami piesi nie stwarzali zagrożenia na drodze. Bo to także coraz częstsze zachowanie.

 

Podczas akcji, która potrwa 15 marca od 6.00 do 14.00 funkcjonariusze tyskiej „drogówki” będą obserwowali skrzyżowania, przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe oraz główne ciągi komunikacyjne, czyli wszystkie te miejsca gdzie najczęściej dochodzi do potrąceń pieszych. Zasadniczym celem takich działań jest przede wszystkim ograniczenie oraz w miarę możliwości wyeliminowanie zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close