AlarmRegion

Tychy: Poznajecie je? [ZDJĘCIA] Ukradły buty za prawie 2 tys. złotych

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży butów o wartości prawie 2 tysięcy złotych.

 

Sejmik wdepnął w KAŁUŻĘ, a prezydent Rybnika potknął się o alkomat. Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

Do zdarzenia doszło 15 listopada 2018 roku w jednym ze sklepów mieszczących się w Tychach przy ul. Towarowej. Nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży 7 par butów o łącznej wartości blisko 1800 zł. W toku prowadzonego postępowania wyszczególniono wizerunki dwóch kobiet, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje.

Rysopisy:

Kobiety w wieku ok. 20 lat, pierwsza z nich – włosy koloru czarnego spięte w kucyk z krótko ściętymi bokami głowy, sportowe buty koloru czarnego z logo Nike, ubrana w kurtkę koloru czarnego i napisem na plecach koloru białego, torbę naramienną koloru czarnego, spodnie koloru niebieskiego typu jeans. Druga z kobiet – długie blond włosy, ubrana w kurtkę koloru czarnego, buty sportowe koloru białego, spodnie koloru czarnego, torbę naramienną koloru czarnego.

Tychy: Poznajecie je? [ZDJĘCIA] Ukradły buty za prawie 2 tys. złotych (fot.KMP Tychy)
Tychy: Poznajecie je? [ZDJĘCIA] Ukradły buty za prawie 2 tys. złotych (fot.KMP Tychy)
Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

 

(źr: KMP Tychy)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close