AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Rekordowy „pirat drogowy” nagrany i złapany. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h! [WIDEO]

„Szybcy i Wściekli” – level Tychy. W Tychach policja złapała pirata drogowego, który póki co jest absolutnym tegorocznym rekordzistą. Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h.

 

Tychy: Rekordowy „pirat drogowy” nagrany i złapany. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h!

Na razie jest absolutnym rekordzistą na śląskich drogach. W Tychach na ulicy Oświęcimskiej kilka dni temu policjanci zatrzymali Mazdę, której kierowca przekroczył prędkość o ponad 100 km na godzinę. -Okazało się, że kierujący prowadził ponad 161 km/h na ternie, gdzie prędkość obowiązywała do 50 km/h. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód. Okazało się, że prowadził go 22-letni kierowca. Mężczyzna stracił prawo jazdy, nałożono na niego mandat karny i 10 punktów karnych – mówi st.asp. Barbara Kołodziejczyk, KMP Tychy.

Tychy: Rekordowy „pirat drogowy” nagrany i złapany. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h!

Na tym odcinku drogi znajdują się przejścia dla pieszych, przystanki autobusowe oraz cmentarz. Jako, że jest to teren zabudowany – piesi nie mają obowiązku noszenia odblasków.(Radosław Nosal)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “Tychy: Rekordowy „pirat drogowy” nagrany i złapany. Przekroczył prędkość o ponad 100 km/h! [WIDEO]”

  1. Cmentaż to obiekt strategiczny dla którego warto nawet zamknąć drogę. Pieprzyć szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale, przychodnie. Przy cmentażach obowiązkowo stop i paciorek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close