AlarmRegion

Tychy: Słynna bramownica na Glinczańskiej zniknęła. Nie bez powodu [ZDJĘCIA]

Słynna bramownica na ulicy Glinczańskiej w Tychach zniknęła. Bramownicę, która była ogranicznikiem wysokości przed wjazdem pod most, musieli wyciąć strażacy po tym, jak uderzył w nią jakiś samochód. Jakiś – bo kierowca dał wsteczny i zwiał.

W czwartek, 12 października do tyskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o uszkodzonej bramownicy przy moście na ulicy Glinczańskiej. Na miejsce wysłany został jeden zastęp JRG Tychy. Jak udało się ustalić portalowi www.112tychy.pl – do uszkodzenia bramownicy na Glinczańskiej doszło około godziny 7.00 rano, jednak sprawca jej zniszczenia oddalił się z miejsca.

W czwartek, 12 października do tyskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o uszkodzonej bramownicy przy moście na ulicy Glinczańskiej(fot.www.112tychy.pl)

Strażacy przy użyciu piły tarczowej usunęli bramownicę, która po kilku minutach została całkowicie rozebrana i zabrana przez firmę odpowiedzialną za utrzymanie dróg na terenie miasta.

 

Na tym sprawa bramownicy mostu na Glinczańskiej, gdzie często klinowały się zbyt wysokie ciężarówki – nie kończy się. Po 9.00 na ulicy Glinczańskiej doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem kierujący samochodem ciężarowym marki IVECO, przewożący butle z gazami technicznymi, nie zauważył albo po prostu nie zastosował się do znaku informującego o ograniczonej wysokość i kabiną swojego pojazdu uderzył w most. Po uderzeniu wycofał się i odjechał.

Informacja i zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close