AlarmRegionWiadomość dnia

Tychy: Śmiertelny wypadek na Giełdzie Kwiatowej. Mężczyzna spadł z dachu [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek w Tychach na Giełdzie Kwiatowej. Zginął mężczyzna, który podczas pracy spadł z dachu.

 

Śmiertelny wypadek w Tychach na Giełdzie Kwiatowej. Zginął mężczyzna, który podczas pracy spadł z dachu(www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze)

Tychy: Śmiertelny wypadek na Giełdzie Kwiatowej miał miejsce w poniedziałek, 9 października, przed godziną 8.00 rano. Na terenie Śląskiej Giełdy Kwiatowej przy ulicy Sadowej, w trakcie wykonywania prac na zadaszeniu pawilonów handlowych, jeden z pracowników spadł na ziemię.

Śmiertelny wypadek w Tychach na Giełdzie Kwiatowej. Zginął mężczyzna, który podczas pracy spadł z dachu (www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze)

Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Przybyli na miejsce ratownicy podjęli reanimację ok. 55 letniego mężczyzny.

Tychy: Śmiertelny wypadek na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej. Mężczyzna spadł z pawilonu podczas prac na dachu(www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze)

Tychy: Śmiertelny wypadek na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej. Mężczyzna spadł z pawilonu podczas prac na dachu

Ze względu na jego obrażenia ratownicy podjęli decyzje o konieczności wezwania na miejsce helikoptera z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i transportu poszkodowanego do specjalistycznego szpitala.

Tychy: Śmiertelny wypadek na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej. Mężczyzna spadł z pawilonu podczas prac na dachu(www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze)

Miejsce lądowiska zabezpieczali tyscy strażacy. Po przybyciu na miejsce załogi śmigłowca, czynności ratunkowe były kontynuowane. Niestety, podjęta przez ratowników reanimacja nie przyniosła skutku. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. Na miejsce wezwani zostali również policjanci, policyjny technik oraz prokurator.

 

O wypadku powiadomiona została również Państwowa Inspekcja Pracy. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy, do zdarzenia doszło w momencie gdy mężczyzna nastąpił na płytę z tworzywa sztucznego, która była zamontowana pomiędzy arkuszami z blachy. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tej tragedii.

 

Zdjęcia oraz informację otrzymaliśmy dzięki uprzejmości www.112tychy.pl – Tyskie Służby Ratownicze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close