Region

Tychy: Wiadukt na DK86 dopuszczony do ruchu. Kolejny etap prac i utrudnienia na wiosnę

Dobiegła końca naprawa gwarancyjna na węźle drogowym ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości. W sobotę, 30 listopada wiadukt przy Straży Pożarnej został dopuszczony do ruchu, a kierowcy mogą przejechać już górą obiektu bez utrudnień.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Naprawa gwarancyjna na węźle drogowym ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości została podzielona na dwa etapy. Pierwszy – który zakładał naprawę konstrukcji nasypu w ciągu głównym zarówno na jezdni w kierunku Katowic, jak i tej w stronę Bielska-Białej – właśnie dobiegł końca. W praktyce oznacza to koniec utrudnień.

Drugi etap naprawy zostanie wykonany na wiosnę. Co istotne, jest on znacznie mniejszy (około 20% całego zakresu robót) i nie będzie generował aż tak poważnych utrudnień. Obejmuje on naprawę konstrukcji nasypu w rejonie łącznic zjazdowych tylko na jezdni na kierunku do Bielska Białej.

Przypomnijmy, że naprawa gwarancyjna winnika z wady ukrytej materiału użytego do budowy nasypu, która stwierdzono w toku gwarancji. Prace w całości prowadzone są na koszt wykonawcy inwestycji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cyber Monday 2019, czyli kolejna wielka szansa dla łowców obniżek

Zwłoki 10-latka w hostelu. Zatrzymano matkę chłopca

Karminadle, francki i kreple – Biedronka z nową ofertą dla Ślązaków

 

źr. UM Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close