Region

Tychy: Zwłoki na ul. Zgrzebnioka. Policja prosi o pomoc

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 34-latka, który został znaleziony dziś w nocy na ul. Zgrzebnioka w Tychach. Policja prosi wszystkich świadków, którzy mogą mieć informacje na temat niewyjaśnionej śmierci młodego mężczyzny o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Dziś w nocy, około godz. 2.45, policjanci otrzymali informacje, że na ul. Zgrzebnioka w Tychach na jezdni w rejonie nr 4, leży mężczyzna. Okazało się, że 34-latek nie żyje. Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia głowy oraz ciała. Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki pozwolą poznać przyczynę śmierci mężczyzny. Policjanci sprawdzają każdy szczegół w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat niewyjaśnionych okoliczności śmierci młodego mężczyzny, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów, osobisty bądź pod numerem telefonu 32 325 65 255, 112.

 

źr. KMP Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close