KrajRegion

Urodziła dziecko do wiadra ze swoimi odchodami. Niemowlę nie żyje

Daria P. urodziła dziecko do wiadra ze swoimi odchodami. Rano wylała odchody wraz ze zwłokami swojego dziecka w krzaki. Została skazana za znieważenie zwłok.

 

Czytaj także: Dramat w Porębie: policjant z Dąbrowy Górniczej zastrzelił się na cmentarzu?

Dramat w Porębie: policjant z Dąbrowy Górniczej zastrzelił się na cmentarzu?

Wyrok 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci nieodpłatnych prac społecznych usłyszała Daria P., która 18 lutego urodziła dziecko wypróżniając się do wiadra. Zwłoki wraz z odchodami wylała o poranku następnego dnia w krzaki. Sceny rodem z horroru miały miejsce w Wałbrzychu.

Identyczna niemal sprawa, 5 lat temu miała miejsce na Śląsku – w Rudzie Śląskiej. Opisywaliśmy ją w materiale Silesia Informacji:

Horror w Rudzie Śląskiej! Urodziła dziecko do wiadra z fekaliami!

-Poczułam ból kręgosłupa. Potem zaczęłam krwawić. Myślałam, że mam miesiączkę (…) W pewnym momencie poczułam tak, jakby chciało mi się kupę. Wzięłam wiaderko, do którego się załatwiałam, i wtedy coś ze mnie wyszło – w trakcie procesu zeznawała Daria P. Jej słowa cytuje Gazeta Wyborcza.

Kobieta jest upośledzona. Urodziła się z porażeniem mózgowym – jej stan wpłynął na złagodzenie kary. Dziecko urodziło się martwe, dlatego kobieta nie mogła odpowiadać za zabójstwo, tylko za znieważenie zwłok. –Pani zachowanie wywołuje odrazę. Jest głęboko niemoralne i wymaga stanowczej reakcji sądu – skwitował sędzia, prowadzący sprawę.

Zobacz także: Internet w koszach w Mysłowicach 26.09.2018

źr.: Gazeta Wyborcza/Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Urodziła dziecko do wiadra ze swoimi odchodami. Niemowlę nie żyje”

  1. Ja się zastanawiam kto był ojcem dziecka i czy upośledzona kobieta wogole zdawała sobie sprawę z tego że jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close