KrajRegion

W ciągu roku spowodował trzy wypadki. 83-latek stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 83-latkowi, który już trzeci raz w tym roku spowodował kolizję drogową. Tym razem w miejscowości Elżbieta (woj. lubelskie), zbliżając się do ronda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla 41-letniej mieszkanki gm. Łaziska.

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Do zdarzenia doszło w miejscowości Elżbieta, gm. Opole Lubelskie, na drodze W747, na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym z ul. Południową. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 83-letni mieszkaniec gm. Józefów nad Wisłą, kierował pojazdem marki Volvo. Zbliżając się do ronda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującej pojazdem marki Nissan, 41-letniej mieszkance gm. Łaziska, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Po sprawdzeniu wykroczeń popełnionych przez 83-latka policjanci ustalili, że jest to trzecia kolizja, którą spowodował w ciągu roku. W związku z drastycznym naruszeniem przepisów ruchu drogowego na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, 83-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close