RegionSport

W Jaworznie powstanie strefa kibica

Jaworzno dołącza do miast, które organizują strefę kibica na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jaworznianie mecze będą mogli oglądać na rynku. To tam, na telebimie o powierzchni 15 m2 zostaną wyświetlone wszystkie mecze mistrzostw.

W sumie dzięki umowom zawartym przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu mieszkańcy będą mogli zobaczyć 62 mecze. Mecz Polska – Kolumbia zostanie natomiast wyświetlony na stadionie Azotania podczas Dni Jaworzna.

Zobacz także: Polska gola! Wspólne kibicowanie w Gliwicach!

Polska Goooooooola! Wspólne kibicowanie w Gliwicach!

Dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom Strefy Kibica, będzie ona całodobowo monitorowana, a wstęp do niej będzie wymagał spełnienia kilku podstawowych zasad. Do strefy nie będzie można np. wnosić niebezpiecznych przedmiotów, szklanych i metalowych opakować oraz środków pirotechnicznych, a nieletni, poniżej 13. roku życia, będą mogli w niej przebywać wyłącznie pod opieką dorosłych.

Źródło: UM Jaworzno

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close